Za oddychom v REGIOne

Za nezabudnuteľnými dobrodružstvami nemusíte cestovať do zahraničia. Slovak Lines vám ukáže krásy Slovenska, dokonca vás odvezie na miesto vašich snov. Stačí, ak sa popozeráte po našich ponukách a vyberiete si to najvhodnejšie pre vás i pre celú rodinu. Či sa jedná o odpočinok, turistiku, duševnú rekreáciu alebo o rodinný zážitok, môžete sa spoľahnúť na nás!

Areál Rozálka Pezinok
Ak chcete spojiť príjemné s užitočným, jazdecký areál Rozálku vynašli práve pre vás: na okraji Pezinka sa rozprestiera areál s mnohými možnosťami. Je tu škola jazdenia, kolbiská, ustajnenie koní, ale aj časté preteky a akcie s atraktívnym programom. Zabavia sa tu naozaj všetci - malí i veľkí, laici i profesionáli.

Aquapark Senec
Aquapark pri Slnečných jazerách je otvorený počas celého roka, aby vám ponúkol široký sortiment zábavy a odpočívania. Divoké tobogány pre tých smelších, detské bazény s pitnou vodou pre najmenších a wellness centrum pre všetkých, lebo si to zaslúžite. Doprajte si úžasné pobyty v Aquaparku Senec za výhodné ceny.

Červený Kameň
Obec Červený Kameň je známa najmä podľa jeho hradu, ktorá je dodnes vo vynikajúcom stave a slúži ako múzeum a galéria. Vedeli ste napríklad, že múzeum vlastní 14 312 kníh? Keby sme ich dali na jednu policu, musela by byť až 286 m dlhá! A počuli ste už povesť o vzniku hradu? Ak ešte nie, je tu čas navštíviť toto krásne miesto vzdialené 38 km od hlavného mesta.

Marianka - pútnické miesto
Aj v dnešnej dobe sú mnohými ľuďmi vyhľadávané pútnické cesty, ľudia často hľadajú duševný pokoj cez špirituálne skúsenosti. Marianka je najstaršie pútnické miesto na Slovensku a prvé mariánske pútnické miesto v celom Uhorsku. Na sviatok narodenia Panny Márie sa tradične organizujú pútnické cesty, ale známe sú aj Mariatálske hody, pálenie Svätojánskych ohňov alebo arcidiecézna púť detí a mládeže. Nemusíte sa báť vybrať na cestu ani s menším dieťaťom. Do Marianky sa odveziete autobusom a kratšie trasy v okolí zvládnu aj tí najmenší.

Hippo aréna v Čilistove
Ak ste milovníkom športov a chcete vyskúšať niečo nové, mali by ste navštíviť Hippo arénu v Čilistove, ktorá ponúka mimoriadny zážitok na vysokej profesionálnej úrovni. Počas trávenia času na 100 hektárovom športovo-kongresovom areáli sa budete cítiť ako Jockey Ewing so stávkou svojho života. A ak si chcete vyskúšať svoje schopnosti, môžete sa zapojiť do rôznych profesionálnych športových aktivít, ktoré sú cenovo dostupné pre každého.

Smolenice
Obec v Trnavskom kraji, vzdialená od Bratislavy necelých 60 km, je zázračné miesto obklopené Malými Karpatami. Najznámejšou turistickou atrakciou miesta je jednoznačne Smolenický zámok, ale ak sa opýtame občanov, môžeme si byť istí, že medzi favoritkami je aj jaskyňa Driny, alebo Hlbočiansky vodopád, ktorý je jediným v Malých Karpatoch. Najvyšším vrcholom okolia sú Záruby so 768 metrami. Národná prírodná rezervácia skrýva v sebe aj zrúcaninu stredovekého hradu Ostrý Kameň.

Smolenický zámok
Na mieste dnešného zámku stál v stredoveku ešte hrad, ktorý bol v 15.storočí kráľovským majetkom. Po vyhorení hradu v 19.storočí noví majitelia ruín Pálffyovci postavili dnešnú budovu, ktorá je v súčasnosti obľúbeným miestom pre svadby i národné konferencie.

Ak sa nám podarilo upútať  vás, neváhajte a nasadnite na autobus. Doprajte si výlet bez starostí! Slovak Lines nepozná nemožné!