Mobilná aplikácia

Plánujete cestu do Viedne alebo cez letisko Schwechat? Kupujte si lístok na autobus pohodlne a vždy najlacnejšie cez mobilnú aplikáciu Slovak Lines. Prvý lístok po zaregistrovaní v aplikácii máte iba za 1€. Digitálny lístok v aplikácii nemusíte tlačiť, stačí sa ním preukázať na displeji telefónu.

Stiahnite aplikáciu zadarmo pre iOS aj Android
Play Store App Store

Aplikáciu Slovak Lines hodnotím veľmi pozitívne, má veľmi minimalistický a prehľadný dizajn. Myslím, že sa v tom vie zorientovať aj človek, ktorý nie je technický typ. Je tam všetko, čo cestujúci potrebuje a páči sa mi, že lístok sa dá zdieľať a že je v aplikácii uložený.

Laura Jeleníková
Viac o aplikácii

Aplikácia Slovak Lines umožňuje pohodlný výber autobusového spoja a rýchly nákup lístka, ktorý nemusíte tlačiť. Vyberte si destináciu (napríklad centrum Viedne, letisko Schwechat, Hainburg, Parndorf či Neusiedler See), počet osôb, čas a miesto odchodu, a jednosmerný alebo spiatočný lístok. Uložte si platobnú kartu, zaplaťte online a lístok máte vždy poruke na displeji telefónu.

Nečakáte v rade a nemusíte ani tlačiť a uschovávať papierový lístok. Kúpite si ho online a preukážete sa ním priamo na displeji telefónu.

Naše komfortné, klimatizované autobusy odchádzajú každú hodinu každý deň z niekoľkých zastávok na trase medzi bratislavským letiskom a centrom Viedne. Vyskúšajte ich aj vy, stiahnite si aplikáciu a prvý lístok máte len za 1 €.

Prehľadný výber

Vyberte si cieľ trasy, čas odchodu a typ lístka na jedinej obrazovke, na ktorej vidíte aj všetky potrebné informácie o vašom spoji.

Rýchly nákup

Nakupujte lístky na autobus rýchlo a pohodlne na tri kliky. Stačí sa zaregistrovať a bezpečne uložiť v aplikácii vašu platobnú kartu.

Lístok vždy poruke

Lístok kúpený cez aplikáciu nemusíte tlačiť, k dispozícii ho máte priamo v aplikácii aj bez internetového spojenia. Stačí sa ním preukázať na displeji telefónu.

Do Viedne a späť 20x denne

Na trase medzi Bratislavou a Viedňou premávajú spoje Slovak Lines každú hodinu každý deň. Cestovať môžete flexibilne, aj bez plánovania cesty vopred.

Jednoduchá registrácia

Používanie aplikácie je jednoduché a intuitívne. Zaregistrujte sa a uložte si bezpečne platobnú kartu a nákup lístka zvládnete za pár sekúnd.

Na všetky obľúbené miesta

Cestujte za prácou a zážitkami do Viedne. Využite medzinárodné letisko Schwechat a naplánujte si praktickejší let. Nakupujte výhodne veľké módne značky v Parndorfe. Alebo si skrátka oddýchnite v lete pri nádhernom Neusiedler See.

Budúcnosť dopravy

Aplikácia Slovak Lines je platformou pre ďalšie plánované inovácie a novinky. Buďte pritom a zmeňte vaše cestovanie na zážitok vďaka najmodernejším technológiám.

Stiahnite aplikáciu zadarmo pre iOS aj Android
Play Store App Store
Viac o linke Bratislava – Viedeň

Cestujte na trase medzi bratislavským letiskom, autobusovou stanicou na Mlynských nivách, letiskom Schwechat a centrom Viedne najmodernejšími autobusmi s Wi-Fi pripojením, obrazovkami so zábavou v každom sedadle a ďalšími benefitmi. Samozrejmosťou je klimatizácia a občerstvenie.

Pri kúpe lístka cez aplikáciu máte istotu miesta v autobuse. Zároveň vám garantujeme včasný príchod na letisko. Ak cestujete z letiska a váš let mešká, lístok môžete použiť na cestu niektorým z nasledujúcich spojov.