Vlak alebo autobus? My v tom máme jasno

Potrebujete sa dostať na Schwechat alebo plánujete výlet do Viedne? Mnoho ľudí rieši otázku, či uprednostniť cestovanie autobusom alebo vlakom. Presvedčte sa, že cesta autobusom je ekonomickou a pohodlnou voľbou. 

Priame spojenie na Schwechat

Autobus je jediný spôsob, ako sa z Bratislavy dostať na letisko Schwechat bez jediného prestupu.

Autobus je lacnejší ako vlak

Spiatočný lístok do Viedne kúpený online alebo cez aplikáciu Slovak Lines stojí iba 11 €. Vlak do Viedne a naspäť vás vyjde na 14 €.

Pohodlie a zábava

Cestujte v moderných klimatizovaných autobusoch s Wi-Fi pripojením a pohodlnými sedadlami. Vďaka zabudovaným displejom si môžete počas cesty vychutnávať slovenské i zahraničné filmy či hudbu.

Občerstvenie a denná tlač

Spríjemnite si cestu čítaním dennej tlače či občerstvením vo forme zdravej pochúťky a fľaše s vodou.

Lístok v mobilnom telefóne

Ak si zakúpite lístok cez online aplikáciu, nemusíte sa obávať, že ho stratíte. Lístok máte stále so sebou vo vašom mobile. Navyše, ak si kúpite lístok cez mobilnú aplikáciu, miesto v autobuse máte vždy zaručené.

Flexibilný lístok

Cestujete z letiska Schwechat do Bratislavy, no váš let mešká? Lístok môžete automaticky využiť v najbližšom voľnom spoji do Bratislavy.

Sme k vám bližšie

Autobus Slovak Lines stojí až na troch miestach v Bratislave: na bratislavskom letisku, na Autobusovej stanici Mlynské nivy a na zastávke Petržalka - Einsteinova.